אסטרולוגיה קבלית – מזלות על פי הקבלה

אסטרולוגיה קבלית - מזלות על פי הקבלה

התקופות של מזלות לפי הקבלה תואמות לחודשי לוח השנה העברי וזהות לתקופות של המזלות מאירופה. תכונותיו הפנימיות של האדם משתקפות מתוך מזלו, לקבלה ולמיסטיקה יש יכולות פענוח לפי המזלות והיכולת לחשוף ושפוך אור על התנהגויותיו השונות.

ניסן – מזל טלה

בני האדם שנולדו במזל זה הם חזקים מלאי מרץ ובריאים, לעיתים מתנהגים באלימות. אנשים בעלי כושר המצאה וייצור, אוהבים התחדשויות וקידמה, הם בעלי אמביציה תחרותית, וישקיעו את כל מרצם על מנת להיות הראשונים בהשגת מטרות. מי שלא עומד בצידם עתיד לסבול מהם, וכבעלי מזל חודש ניסן הם לא סולחים על טעויות של אחרים בקלות.

אייר – מזל שור

בעלי מזל זה, על פי הקבלה וסימני המיסטיקה כרוכים אחר השגת היציבות הפיננסית והנפשית בחייהם. הם עצמאיים, שולטים בכספם ונכסיהם ביד חזקה. אושרם האישי טמון בעושרם הכלכלי. הביטחון והסיפוק שלהם מבוסס מעצם שליטתם בנכסיהם. הם עלולים להיות קנאים ורכושניים, מה שעלול להוביל אותם לניסיונות פזיזים שעלולים להכשילם בגלל התנהגות כפייתית זו.

סיוון – מזל תאומים

אוהבים ללמוד לחקור לעומק ולחפש אחר הידע. הם מתעניינים מתוך הצורך להיות מעודכנים בעניינים ולא מסתכלים על הפרטים הקטנים, אוהבים לדבר ולחלוק את הידע שלהם עם אלו שהם אוהבים, משמרים ומפתחים את מערכות היחסים שלהם, מבריקים שנוניםו ומהירי תפיסה, שואלים ומבררים על מנת להיות בשליטה ומונחים על ידי מנוסים מהם וקשובים להם ללא דופי.

תמוז – מזל סרטן

לפי הקבלה בעלי מזל לעיתים חיים בתחושת חוסר מתלווה, ולכן מהרגשת דיכאון וחוסר שלווה הם מפצים וממלאים את חייהם ומשקיעים באהבה ובקירבה, מאידך הם מאוד רגישים ופגיעים וחייבים להתקדם אל עתיד ולא להתחפר במחשבות שליליות ולהישאר במקום שלא נוח להם בו.

אב – מזל אריה

הקבלה מתארת בעלי מזל זה כאנשים בולטים בגלל אישיותם הכריזמטית לחיוב ולשלילה. הם מנהיגים מובחרים וחזקים שמודעים לכוחם ושביכולם לסייע רבות לאחרים. אנוכיות שתלטנות ואכזריות הם גם מנת חלקם והם חייבים ללמוד לשלוט במזגם אחרת יפספסו הזדמנויות בחייהם, הם מטפחים אגו יציב. מעקב אחר ההורוסקופ יומי יכול להועיל ושפר את חייהם במצבים השונים ולמנוע מקרים לא רצויים מבחינתם .

אלול – מזל בתולה

הקבלה משיגה שבני מזל זה הם אנשים פרקטיים שאוהבים לעזור לזולת. הם זקוקים לביטחון כלכלי ובמקביל תורמים לאחרים. הם אנשים ביקורתיים מאוד ומחושבים, מעריכים יתרונות וחסרונות בכל דבר ולוקחים החלטות בהתאם, ולכן לעיתים בדרך למטרתם הם לא מתחשבים ברגשות של אחרים. מעקב יומי אחר הורוסקופ יכול להועיל להם בקבלת החלטות לא נכונות.

תשרי – מזל מאזניים

הם אנשים בעלי כושר הסתגלות במצבים השונים ולו למען השקט והשלווה שבחייהם, חברותיים מאוד מתפשרים למען השלום ומסרבים לאחרים רק לעיתים רחוקות כאשר מגיעים המים עד נפש, הם אוהבים כסף ומוכשרים בעיסוקם, עליהם להשתדל לתרום יותר ולא רק למען עשיית הרווח לביתם.

מרחשוון – מזל עקרב

בני המזל רגישים מאוד ולעיתים מגזימים בתגובותיהם כאשר מגיעים איתם לפסים אישיים, כמו כן הם פועלים מתוך האימפולס היצרים והדחפים, שינויי מזגם קוטביים מאוד, כרואי השחור או הלבן בלבד. מי שלא בעדם הם יתיחסו אליו כאל אויבם.

כסלו – מזל קשת

על פי הקבלה בני מזל הקשת נוטים ללכת רחוק בהגזמות וההימורים שבמצבים השונים הם מנת חלקם, הם פילוספיים מולדים. מקצועות ההוראה והחינוך יתאימו להם מאוד. הם מתקשרים מוכשרים עם הסביבה וחברותיים לעילא, בני המזל אוהבים לטייל ולחקור את ההתהגויות של בני האדם. החופש בפינתם הפרטית והשלווה עוטפים את דרכם. על פי הקבלה וסמלי האסטרולוגיה חופש הפעולה הוא גולת כותרת בבילם והוא מוביל אותם לאושר.

טבת – מזל גדי

בני מזל הגדי קשורים מאוד לעולם המעשי, הביטחון והיציבות הכלכלית הם כאבן לרגליהם יותר מכל מזל אחר, בני המזל סומכים רק על ראות עיניהם, שמיעת אוזניהם ושליטתם במצבים השונים, נעזרים אך ורק בחמשת חושיהם לקבלת ההחלטות בחיים, לפי הקבלה, קשה להם לקבל החלטות ללא בסיס מוצק. סמלם הוא האדמה היציבה ובהשפעות סמלי המים עושה אותם לחברי אמת אמינים.

שבט – מזל דלי

בני מזל זה שוהים מרבית זמנם בהתלבטויות פנימיות, שואלים ומתעניינים ארוכות לפני קבלת החלטה, בני המזל נלחמים ולא מוותרים בפני המכשולים והגבולות שבדרך להתפתחותם המהירה, הם כובשים מטרות נעלות וממשיכים אל עבר מטרות חדשות המאתגרות יותר.

אדר – מזל דגים

לפי סמלי האסטרולוגיה שבקבלה בני המזל מוכשרים מאוד בטיפוח סביבתם, והם בעלי יכולת לחזות את העתיד לבוא. סמל המזל מתואר כשני דגים השוחים לכיוונים מנוגדים, האופי בעל שני החלקים שבהם מסייע להם להיות מנהיגים מוכשרים ובולטים.

Facebooktwitterpinterestlinkedin
Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support