טארוט והיכולת לנבא ולחזות את העתיד

טארוט והיכולת לנבא ולחזות את העתיד

קלפי טארוט מאוד פופולריים בגלל היכולת לנבא ולחזות את העתיד. טארוט הם מערכת קלפים שבמקורם עוצבו כדי לשמש למשחקים. את איוריהם של הקלפים הללו, הזמינו האליטות בני המעמד הגבוה, בהתאם לאירועים מיוחדים שחוו: ניצחונות, חתונות, והיריונות חשובים.
קלפי הטארוט קיימים עוד מהמאה ה-15 ומקורם בצפון איטליה.בתרבות המערבית אומצו קלפי ם אלו ככלי שיש באמצעותו את היכולת לנבא ולחזות את העתיד.

היתרונות של קלפי טארוט

בימנו אנו, קלפים אלו עברו שינוי בתפיסה, ומחיזוי וניבוי העתיד, הקלפים עברו שינוי ושימשו להסתכלות פנימה אל נפש האדם, הבנת מבנה האישיות של האדם וככלי פרקטי המשקף את היכולות הטמונות באדם, וכל זאת על מנת להגשים ולהעצים התפתחויות אישיות ורוחניות.
לקלפי הטארוט יש גירסאות רבות ומגוונות, כל גירסה מציגה תמונות שונות על קלפיה, אשר מתפתחות למטרות מחקר ולימוד, פרשוניות ספציפיות, שימושים מיסטיים, וכאומנות יצירתית כשלעצמן.
הגירסה הנפוצה ביותר לקלפי הטארוט היא חפיסת ה"ריידר-וויט"
קלפי הטארוט בנויות מ 78 קלפים מיוחדים היכולים לחשוף מה צופן עתידו של האדם.
קלפי המייג'ורים, מטות, מטבעות, גביעים, חרבות.

על קריאת קלפי טארוט און ליין ועל קורא בקלפים

אופן השימוש בקלפים אלו מתבצע על ידי קורא בקלפים כאשר אדם רוצה שיפתחו לו בקלפים, עליו לערבב את חבילת בקלפים במו ידיו ולחתוך את חבילת בקלפים במקום אקראי.
קורא בקלפים פורש את בקלפים לאחר שעורבבו ונחתכו באקראית על ידי האדם המבקש לדעת מה צופה לו העתיד.
לפי הופעת הקלפים החשופים, האדם שוא ל את השאלות שעליהן הוא רוצה תשובות ו'קורא בקלפים' עונה לו בהתאם לקלפים שנפרסו לפניו.על קלפי הטארוט מופיעים ציורים בלבד.
על האדם השואל – לערבב ולחתוך את בקלפים מהסיבה שכשהאדם חושב, ישן או עושה כל פעולה אחרת המופעלת מתוכו כוחה של המחשבה אשר משפיעה על כל דבר שנקרא בדרכו כמחשבה הבוראת את מציאות העכשיו, וכמו כן פתיחת בקלפים ייחודית רק לו.
חיזוי קלפי הטארוט אינו מבטיח 100% דיוק אבל כשהאדם מבקש לדעת מה טומנים בעתידו קלפי הטארוט יוכלו לכוון אותו לפעולות נכונות אשר תווכלנה למנוע או לשנות את עתידו הקרב.
ישנם 22 קלפים מרכזיים אשר מגדירים ומייצגים מוטיבים כלל עולמיים.
בהתפחות בקלפים עם השנים נספרו כ 564 סדרות: החרבות, הגביעים,קלפים שנחלקו לסדרת המוטות ולסדרת המחומשים.
אופן פתיחת בקלפים נעשית על ידי 'קורא בקלפים' שיודע לזהות ולהתאים את שאלת האדם לקלף ספציפי. הקלף שנפתח הוא 'סופי' ואין לזלזל בתוצאה משום שיש לקלף זה משמעות רבה.
קלפי טארוט פשוטים אלו חושפים לפני האדם סודות 'שרק העולם המיסטי/רוחני יודע'.

סוגי פתיחת קלפי הטארוט

פריסה טארוט אסטרולוגית

פריסה אסטרולוגית היא פריסה אשר כל קלף נקרא כיישות ספציפית, כל קלף מייצג בית אסטרולוגי ומפרשים אותו בהתאם לחולשות ולכוחות של הבית האסטרולוגי שלו.לפני פריסה אסטרולוגית אין צורך לשאול שאלה בניגוד לפריסות אחרות.

פריסת טארוט קלטית

פריסת צלב זו הינה פריסת הקלפים השימושית ביותר בקרב פתיחות הקלפים השונות. על מנת להיעזר בפריסה זו, על האדם להיות מרוכז בשאלתו אשר הוא שואל וללחוץ על הכפתור המנחה שמופיע בהמשך.

פריסת טארוט מערכת יחסים

בפריסה זו מבקש האדם השואל לבדוק את יחסיו של כלפי אחרים ושל האחרים כלפיו, על מנת לחקור ולבדוק את מהם דיעות שני הצדדים ויחסיהם אחד כלפי השני. על השואל לחשוב ולכוון לאותה מערכת יחסים עם האדם הספציפי שעליו הוא רוצה לשאול, לוחצים על הכפתור המנחה לפתיחה שמופיע בתחתית הדף.

פריסת טארוט כוכבי הלכת

פריסה אשר מכוונת אל התודעה שבהתאם מכוונת לגבי מספר נקודות מבט שונות על מצבו של האדם הנבדק, בכדי להיעזר ולייעל פריסה זו על השואל להתרכז ולכוון בשאלתו לפני הצבת הקלפים וללחוץ על הכפתור המנחה.

 פריסת טארוט יום הולדת

ריסה זו מיועדת על מנת ליצור דרך אל המטרות שברצון השואל לבצע לפני יום הולדתו הקרב. על השואל להתרכז לגבי היעדים שאותם הוא הציב לעצמו ורוצה ליישם לפני יומהולדתו, ורק אז ללחוץ על הכפתור שמופיע בהמשך.

פריסת טארוט כוכב

פריסה זו משמשת לעיתים קרובות בשביל לבחון את השאלה אותה רוצה השואל להציג לפני הקלפים ועל השואל לחשוב על השאלה הנשאלת על ידו ורק אז ללחוץ על הכפתור המנחה לתשובה.

פריסת טארוט עץ החיים

פריסה מיוחדת ויסודית מאוד למציאת הדרך בה יילך השואל על מנת לכוונו בצורה מדויקת לגבי הדרך הכללית שבה נתיב חייו מכוון. יש לכוון ולהתרכז בשאלה הנשאלת על ידו ורק אז ללחוץ על הכפתור המנחה.

פריסת טארוט פריסת צלב ומשולש

פריסה זו שכל מטרתה לחקור את השאלה הנשאלת על ידי המבקש, פריסה זו עוסקת בכיוון חייו הכללי, בשביל להשתמש בפריסה זו על השואל לכוון על השאלה ששאל וללחוץ על הכפתור המנחה.

באתר שלנו תוכל לקבל ייעוץ מקצועי של קורא קלפים מנוסה ומסור.
צלצל אלינו כבר עכשיו און ליין ואנו נפרש את מהלכיך הבאים ונייעץ לך לעתיד טוב יותר.

Facebooktwitterpinterestlinkedin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support