קלפי טארוט – דברים שחשוב לדעת

קלפי טארוט - דברים שחשוב לדעת

יש דבר חשוב ומרכזי בכל הנוגע לגישות השונות בתחום של קלפי טארוט שכדאי להבהיר. אז בואו נשים את "הקלפים" על השולחן וננסה לעמוד על דיוקם של שני אלמנטים מרכזיים, ראשית אין אמת אחת או גישה אחת נכונה ומקובלת בעולם הקלפים, שנית קלפים לא יכולים תמיד לשמש ככלי נבואי בהכרח. יתכן שבשלב הזה אתם מתפלאים ומרימים גבה, הרי מכאן נובע שהעתיד שלנו לא בהכרח קבוע, ולא ניתן לדעת מה יהיו התרחישים העתידיים בחיינו במישור הזוגי, הבריאותי והעסקי. אז על מה בעצם הקלפים יכולים לענות?

במה עוסקים הקלפים?

כיום מרבית הציבור נוכח אך ורק לצד אחד של קלפי טארות שמזוהה עם ההיבט הנבואי, פטליסטי. יחד עם זאת חשוב לציין שישנו היבט נוסף, אשר אודות קיומו ננסה להרחיב את היריעה בהמשך. היבט זה מביא לידי ביטוי אלמנטים אחרים שטמונים בקלפים המזוהים עם אמצעים טובים להתפתחות אישית. יש אנשים אשר רואים בקלפי טארות מורי דרך לחיים, מהם ניתן לחלץ כל מיני תובנות וידיעות שיכולות לסייע לאדם להבין טוב יותר את עצמו דרך שיפור הפוטנציאל האישי שלו.

אין גישה אחת בעולם הקלפים – האומנם?

במילים אחרות אנו מנסים להראות שהקלפים לא בהכרח עסוקים בעתיד או בעבר, אלא דווקא מתייחסים להווה ולכל מה שהאדם נדרש לעשות כאן ועכשיו לרבות דרכים להתנהלות והגשמה עצמית. בעולם של קלפי טארות לא ניתן למצוא גישה אחת נכונה ואמיתית. אין פירוש אחד ובלעדי שמהווה את האמת האולטימטיבית, אין גם תפיסה מקובלת אחת או הסכמה משותפת על דרך חשיבה יחידה ומוחלטת. באופן כללי ישנם אנשים שמומחים בקלפים שדווקא מעודדים אנשים לפתח גישה אישית וייחודית משלהם.

מהו מוצא הקלפים?

גם בהיבט ההיסטורי ניתן להבחין בלא מעט חילוקי דעות בכל הנוגע לפירוש כמו גם למוצא של קלפי טארות. כך ישנם המון סיפורים שונים באשר למוצא של אותם הקלפים. חלק מהאנשים טוענים שמקור הקלפים הוא במצרים העתיקה, ישנם אנשים שטוענים שמקורם הוא במזרח, ובאופן כללי ישנן עוד המון גרסאות שונות לגבי מוצאם, יחד עם זאת מה שחשוב לציין בסופו של יום שמן המבחינה ההיסטורית אין הוכחה נחרצת לגבי אף אחת מהטענות הנ"ל.

Facebooktwitterpinterestlinkedin

Call Now Button