נומרולוגיה – העולם הנסתר של תורה המספרים

נומרולוגיה - העולם הנסתר של תורה המספרים

תורת הנומרולוגיה היא שיטה מיסטית עתיקה אשר מייחסת למספרים משמעויות מיסטיות עילאיות, בעזרת תורה זו ניתן לזהות ולחקור תכונות מסויימות של אדם פלוני ולאפיינו בהתאם.
לפי תורת הנומרולוגיה, במספרים טמונה "אנרגיה" מיוחדת שיכולה לשפוך אור על תכונות האדם. חשבון הנומרולוגיה נעשה לפי חיבור מספרי תאריך הלידה.
יום לידה + חודש הלידה + שנה אוניברסאלית נוכחית.
לפי שמו של האדם ותאריך לידתו, נוכל לחשב את סכום האותיות ולצמצמם לסיפרה חד ספרתית בעלת תכונות אופי ספציפיות לאותו השם, בעזרת החישובים יוצג לאדם כיצד לשמו ולתאריך לידתו יש השפעות משמעויות על המהלכים השונים שבחייו, וכיצד עליו לפעול על מנת שיוכל ללכת בדרך הנכונה לו אל אושרו הנכסף.

משמעות המספרי הגורל בנומרולוגיה

מספר גורל 1 – מייצג את ה"בוס" בעלי עמדה מוסרית, יזמים ופורצי דרך, רעיונאים בעלי כושר ניהול ורצון להתקדם ולהתפתח, שואפים להגיע לעמדות גבוהות, אמיצים ופעלתניים ללא סוף. ההצלחה והכסף נמצאים בראש סדר עדיפותם, לא מקבלים את המרות וכל מי שיגיד להם כיצד לפעול ולנהוג.
מספר גורל 2 – מייצגים את החשיבה בעלת המוסר הכפול, את הזוגיות והיכולת להשתלב בעבודה משותפת, לבעלי מספר זה יש דמיון מפותח והם פועלים על פי תחושת הבטן, הם אינם כוחניים ובעלי כושר שיכנוע דיפלומטי גבוה, בעלי יכולת ביטוי מעולה, נשים בעלות מספר זה בזבזניות אך מטופחות ומרשימות. הם רגישים ופגיעים ולוקחים ללב.
מספר גורל 3 – מספר גורל זה הם אנשים עם רצון לחופש פעולה, פילוסופים מתקשרים ובעלי שמחת חיים, הם אומנותיים ובעלי חוש למשחק. עיניינים ישירים ומחושבים מאוד ולכן המזל לרוב לצידם מאחר והם לא לוקחים סיכונים מיותרים.
מספר גורל 4 – המסמל את העולם החומרני,אדמה. בעלי מספר מזל זה, הם אנשים יציבים, מאוזנים, מציאותיים, ופעלתנים, אלופי האילתור ומיחסים לכל פרט חשיבות גבוה. אנשים פדנטים לא לוקחים סיכונים מיותרים,ובעלי מוסר ומשמעת עבודה גבוהה. עקשניים נוקשיםוביקורתיים כלפי עצמם וכל הסובב אותם. הם תמיד ישיגו את מטרותיהם. שמרניים ידידים נאמנים. מאופיינים כמדיום בקבלת מסרים.
מספר גורל 5 – אנשים אשר תמיד נמצאים בתנועה ושינויים, המרחב וחופש הפעולה חשובים להם מאוד. מספר מזלם מסמל פרסום מדיה טלוויזיה ותקשורת. הם סתגלנים הרפתקנים במקצת ומאוד תכליתיים, מזהים מצבים ומנצלים אותם במהרה. טיפוסים ספונטניים בעלי יכולות חברותיים גבוהה, ומשאירים רושם ועיניין רב בכל מקום בו הם נמצאים, ובעלי מיניות גבוהה.
מספר גורל 6 – אנשים המייצגים משפחתיות , הרמוניה, יצירתיות ואחריות. טיפוסים נקיים ואסתטיים מאוד. אוהבים לתת ולקבל אהבה, מגן הדוד הוא סמלם לאיזון המושלם המאפיין אותם כיוצרים בסביבתם איחוד. בעלי כישרון, דאגניים ומארחים לעילא. כוח המשיכה והאצילות מאפיינים אותם. נאמנים ומוצלחים כמעט בכל דבר אשר יעשו. אנשי ציבור אוהבי הנוי והיופי. קנאים ורכושניים לפרטיותם ומשפחתם, משפחה ובית הם בראש סדר העדיפות שלהם ולמענם יוותרו על המון. לגברים, עקרות בית הן בנות זוג אידיאליות.
מספר גורל 7 – מייצג את אנשי הפיתוח והמחקר. בעלי זיכרון מעולה והבנה עומקית. ראייתם חדה והם בעלי קליטה מהירה ועל חושית. טיפוסים בעלי אינטואיציות שלעיתים מסתגרים בתוך עולמם הפנימי. אנשים חכמים, מוכשרים בחשיבה וראייה היקפית.
מספר גורל 8 – מספר גורל זה מייצג את אנשי הייעוץ, העסקים, הסטטוס, המעמד והכוח המוצלחים. ידם בכל ויד כל בם, ובכל אשר יפנו הם יצליחו. טיפוסים בעלי אנרגיה אינסופית וחסרי מנוחה. באופיים הם שאפתניים ופרפקטציוניסטים. המספר 8 מסמל את האינסופיות שלהם בחומר וברוח ולכן עליהם לשמור על האיזון שביניהם. הברכה שבעשיית הכסף מעבודה מאפיינת אותם. לנשות מספר מזל זה תתאים עבודה סוציאלית, מאחר ובאופיין טמון הייעוץ והעזרה לזולת.
מספר גורל 9 – מספר זה מייצג אנשים עם יכולת נתינה וולונטריות. הם בעלי יכולת התבטאות גבוהה, מלאי חמלה, סוחפים אחריהם אנשים, בעלי הבנה גבוהה ורחבי לב, אדיבים ונדיבים. לעיתים הם כוחניים, דורשים ומצפים מאחרים שיקשיבו להם, כאנשים בוגרים ואחראיים. האמינות מאפיינת אותם, תמיד הם מספקים את הסחורה ואפשר לסמוך עליהם ולהאציל עליהם סמכויות ואחריות. מספר 9 הוא הגבוהה שבמסרי הרוח.
מספר 11– מייצג את בעלי היכולת המיסטית הגבוהה, אנשים מוארים, שהולכים עם תחושת הבטן שלהם, השיווק הרעיונאות והחידושים הם מומחיותם.
מספר 22 – מייצג אנשים חכמים ותבונתיים, סתגלניים שמסתדרים בכל מצב שימצאו בוף כרוכים אחר השלמות, פרפקטציוניסטים מידתיים, יצירתיים ובעלי יכולות אישות בצמיחה והתקדמות.

בחירת הדרך על פי הנומרולוגיה ושיפור החיים

האדם שיבחר לו את הדרך על פי הנומרולוגיה ישפר את סיכוייו למצא עבודה מתאימה והולמת וזן זוג ראוי וטוב להמשך חייו.
תורת הנומרולוגיה התפתחה עוד ביוון העתיקה על ידי פיתגורס שלמעשה גילה את העוצמה והאנרגיות ששוכנות במספרים אלו.
כמו כן מספרים מיסטיים אלו מובאים גם בקבלה היהודית שמכירה ומשתמשת בתורת המספרים הזו, גם התורה הסינית העתיקה, עסקה וחזתה את עתידו של האדם על ידי הטלת שלושה מטבעות שש פעמים, ובהתאם למספרים שנגלו בנתה השיטה הסינית שישה קווים שמייצגים את ה'היאנג והיין' המאזנים, אשר שופכים אור על העתיד לבוא.
כאשר נומרולוג בונה לאדם מסויים מפת מספרים יסודית, הוא בוחן לעומק את המספרים שמלווים אותו בחייו.
לשמו של האדם ולתאריך לידתו מיוחסת חשיבות רבה ביותר, אך גם לתאריך הלידה של בן הזוג, היום בשבוע בו נולד, מספר מזלו ומספר הבית שבו הוא גר, יש משמעות מיסטית מרכזית שמצטיירת מהמפה הנומרולוגית.
כאשר יציבו לפני הנומרולוג את כל הפרטים המספריים המתבקשים של האדם, יוכל הנומרולוג לתת דיאגנוזה ולשים את האצבע על הקשיים והבעיות שבזרימה האנרגטית בחייו של האדם הנתון, בד בבד יוכל הנומרולוג להמליץ למאובחן על דרכי פעולה ושינויים על מנת לשפר את מצבו הקיים.
לעיתים הנומרולוג ימליץ למטופל להחליף שם פרטי או להוסיף אותיות לשמו הפרטי. להוספת האותיות לשם הפרטי או לשינוי שמו הפרטי של האדם ישנן השלכות ישירות על המפה הנומרולוגית שלו, בהתאם לכך יחולו שינויים בזרימת האנרגיה ועל ידי כך תתוקן הזרימה האנרגטית משלילה לחיוב.

נומרולוגיה והאנרגיה הטובה

האנרגיה זורמת בתוכנו לאורך כל חיינו, לעיתים זרימת האנרגיה שלנו לא סדירה וחסומה ולכן יחוש האדם קושי בחייו ולא יוכל לממש את הפוטנציאל הגלום בו.
הנומרולוגיה עוזרת לאדם להביט פנימה אל שורש נשמתו וחושפת בפניו את מאוויו הפנימיים, תכונותיו האישיים ויכולתיו המדהימות.
רק לאחר שהאדם יכיר את שורש נשמתו, וילמד על הפנימיות שבו, יוכל האדם לקבל החלטות נכונות על מנת לשפר את כישוריו העצמיים.
לאחר שהאדם ילמד על עצמו דרך המפה הנומרולוגית ידע האדם מי הוא, מהו יעודו ומהי הדרך הנאמנה לו שעליו לדבוק בה.
חשוב לדעת כי ניתוח בחשבון פשוט של אדם לא מקצועי הוא חובבני ולא יכול להוות תחליף לנומרולוג מקצועי ומנוסה.
באתר שלנו, באבאל'ה, אנו מעסיקים יועצות מקצועיות אשר יובילו אותך בדרך המדוייקת הטובה והנכונה ביותר לעבר עתיד מואר משגשג ומוצלח.
נשות המקצוע שלנו מייעצות במסירות ומטפלות בחוג לקוחותינו מתוך תחושת שליחות עליונה,
צור עימנו קשר באון ליין ואנו נסתייע לעזרתך נעמוד לצידך ונרצף לך את הדרך המוצלחת והמשגשגת לחיים טובים ומאושרים.

Facebooktwitterpinterestlinkedin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support