הקבלה – תורת סודות החיים והאושר

הקבלה וסודות החיים והאושר

הקבלה היא תורת הסוד והמיסטיקה אשר נובעת מתוך תורת היהודים, והיא מסבירה באופן מפורט את צורת התקיימות עולמינו. אך כאשר היא לא מחוברת לשורשיה שבתורה היא הופכת לאוסף של מילים חסרי כל תכלית ומשמעות.
הקבלה התעצבה ויצאה לאור העולם לראשונה במאה ה-12 ובראשית המאה ה-13 והתחוללה בדרום צרפת, בצפון ספרד, ובארצות השונות שבמזרח.
הקבלה הונהגה על ידי היהודים והתבססו עליה תנועות רוחניות דאז כגון:השבתאות והחסידות שביהדות.
התחוללות הקבלה במישורי היהדות נתפרשה על כל תחומי הדת היהודיים; ההלכה, המנהגים, פרושי המקרא, תפילות הדת, הפיוטים, הספרות היהודית, ספרי המוסר היהודיים ועוד.
סיפורים רבים ופוביות רבות סבבו את ההתעסקות המיסטית שסביב לקבלה, היו שטענו שרק אדם מעל לגיל 40 ונשוי רשאי ללמוד מתוכה, היו שטענו שאפשר להשתגע מעצם אחיזת רעיון הקבלה, אך מעולם לא נשמע סיפור אמת על אדם שעסק בקבלה והשתגע או שנפשו קצה בעקבות לימוד הקבלה,
ההיפך הוא הנכון!
בספר הזוהר ובארי, מלמדים אותנו שהידע שבקבלה הוא מיוחד ומכוון לימנו אנו, ושבזכות לימוד מתוך הזוהר והקבלה נוכל לצאת מהגלות העולמית שנכפתה עלינו לאורך ההיסטוריה ובעזרת הקבלה נשלים את תיקונה של נשמתינו.

סודות הקבלה

סוד האושר בעיניים קבליות – לכל אדם עלי אדמות יש כוחות חיובים וכוחות שלילים שמנהלים את עולמו, בעזרת הקבלה יכול האדם להגיע לאושרו הנכסף באמצעות חוק "שורש וענף" ועל פי "חוק הצורה"
סוד כוח המשיכה – בחוכמת הקבלה מסתתרות גם תורת "הסוד" ו"הנסתר" בתורה זו משתמשים מיסטיקנים על מנת להסביר לאדם דרכים ושיטות לחשיפת ה"אמת" החבויה שמשתקפת בעולם שמעבר להשגות מוח האדם על ידי עיניים צילומיות. מאגי, חוש שישי, אסטרולוגיה, ספיריטואליזם, נומרולוגיה וחזיונות חלום.
כל אלה ועוד טמונים בסוד כוח המשיכה הנובעת מתוך תורת הנסתר.
סוד ההפכים – סוד זה הוא המיוחד שבתורת החסידות, לעיתים האדם נתקל בידע ספציפי שמשנה לגמרי את תפיסת עולמו בנוגע בדבר, וכל מה שחשבתם והערכתם מתהפך ויוצר שיינוי אחר לגמרי שמאוד משמעותי לאדם והתפתחותו.
לימוד תורת החסידות מתואר ומוגדר משמעותית במהפכנות שחוזרת על עצמה, בכדי לשמור על קצב אמונה יציב ונכון, ולמעשה להמשיך להתקיים, על המחזיק באמונה זו להסתכן ולהשמיט את הביטחון שבידיעה, ורק על ידי נטישת הרעיון יוכל האדם להיפתח ולהיחשף לתמונת עולם עמוקה יותר ומתפתחת יותר בבנית עולם חדש שפורח בצמיחה תמידית.
סודות הזמן – מימד הזמן ושלושת מימדי המקום יחדיו הם המהווים מרחב אחד בעל ארבעה מימדים.על פי הקבלה מימד הזמן חודר לתוך המקום ומזדווג עימו בנקודת האמצע שבו, ומכוח פגישה מתאחדת זו פורץ המקום לכל עבר ומתפשט ביקום. לפי תיאוריית היחסות של איינשטיין, אין בנמצא זמן ללא עולם. ממבט תיאורטי, העבר, ההווה והעתיד קיימים כמציאות על-זמנית. מה שאנו קוראים לו זמן, הוא תנועה לאורך כל הזמנים והמצבים האפשריים. חכמי תורת היהדות, שקיבלו בקבלה את פירוש ה"זמן" המוזכר בתורה, מלמדים אותנו שהזמן הוא נברא ומתחדש ואינו מציאות קבועה מוחלטת.
סוד הזוגיות – תורת הקבלה מלמדת את האדם שזוגיות מוצלחת בבסיסה תלויה ראשית במה שמתחולל בתוך נפש האדם, צורת מערכת היחסים שלנו עם בני זוגנו מושתת בעיקרון על הדרך בה האדם מתנהל עם האני הפנימי שלו.

הקבלה והמיסטיקה היהודית היום

התחוללות הקבלה והמיסטיקה היהודית בתקופה המודרנית זוכות לאהדת ציבור נרחבת, סלבריטאים רבים מהוליווד התוודעו לכוחם של הקבלה והמיסטיקה ורבים מהם עזבו את דתם ועברו ללימוד הקבלה. דמויות מרכזיות בולטות מאוד הם הזמרת מדונה, השחקנית נטלי פורטמן, סשה ברון כהן, ג'ורג' קלוני ועוד רבים וטובים.
על פי תורת הקבלה, כל הנשמות נחצבו מבאר אחת ממקור חיים אחד ומשם הן התפצלנה לגופי בני האדם השונים.
על מנת לבדל אותנו ולסווג את ההגדרה העצמית שלנו כנשמה אחת אנו מקדמים את האני האגו העצמי, לעומת האני החיצוני, האני הפנימי שבתוכנו הוא יציב וקבוע ומתוך הפנימיות של האדם יכול האדם להתחבר בחזרה אל שורש נשמתו המקורית ממנה הוא הגיע עם כל הנשמות לעולם.
ברגע שהאדם בוחר לא לפחד ולא בונה חומות מגננה סביבו ומצליח להתחבר לנקודת המבט של האחר כאדיב ככקשוב, משמע שהוא אילף וחינך את האגו שלו, ורק כך הוא מוכן באמת לאני האמיתי והכנה שבתוכו, וממצב זה הדרך שלו סלולה לאהבת אמת ולזווג המושלם לו,
ובזוגיות מתחשבת אוהבת ומתאחדת זו נוצר מקום, כפתח ויכולת הכלה להבאת עוד נשמות לעולם על ידי עוד גופים, וצאצאים.

כל זאת ועוד תוכלו לשמוע מפי יועצנו, בכח הקבלה לסחוף אותך לעולמות שלא חלמת עליהם ולהצלחות בכל המישורים בחיים.
באתר שלנו תוכלו להתייעץ עם מיטב אנשי מקצוע מנוסים, מסורים ובעלי שם עולמי.
קבלו עליכם את ההצלחה ואת הדרך לחיים מאושרים ותקינים וצרו קשר און ליין עוד היום..חבל על כל שניה של חוסר וודאות שלא מתקבלת על הדעת.

Facebooktwitterpinterestlinkedin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support