איריס

איריס המיסטיקניתאני מומחית מסיטיקה בטלפון עם ניסיון נרחב ומוכח בפתיחת קלפי הטארוט, נומרולוגיה, מפה אסטרולוגית וסייעתי במגוון רב של בעיות מטופליי. יש לי ניסיון של ייעוץ מיסטי של כ-25 שנה שרכשתי במסעות סביב העולם, מהמזרח הקדום ועד למערב המודרני.
נודעתי להמון תרבויות ואנשי רוח ידועים ומיוחדים, במהלך מסעותי נחשפתי למקרים רבים ומגוונים, התוודעתי למקרים קשים של מטופלים אשר לא ראו את האור בקצה המנהרה אנשים שממש וותרו על חייהם ושהייאוש הפך מנת חלקם בחיים.
במהלך שנים ארוכות, בניתי מאות רבות ואולי אלפי מפות לידה לבני אדם שונים שנזקקו לעזרה מאחר ולא שפר מזלם בחיים.
נוכחתי לדעת, כי אבחון מקצועי, ייעוץ והדרכה הולמת, דרך מפת הלידה של המטופלים, מחולל ניסים ונפלאות ובהחלט מחיה נפשות שקצו כבר בחייהם, שמצבם הנפשי והרפואי כבר היה בכי רע.
בעקבות שינויי תפיסה ודפוסי חיים בעזרת הנומרולוגיה, הצבתי מספרים ומתחתי קווים על פי מפות לידתם של אנשים.
מפות אסטרולוגיות אלו, ממש הצילו את חייהם של מטופליי, לא רק חייהם של המטופלים שלי צלחו, גם בני הזוג, משפחותיהם, חבריהם ומכריהם של מטופליי זכו בחזרה ליקיריהם כתוקנים ומוארים.
בעקבות הצלחותיי המוכחות והמלצות המטופלים שלי, כיועצת ומדריכה מקצועית , פנו אלי עוד המון אנשים עם בעיות בכל תחומי החיים, שגם דרכם היתה קשה וחלקלקה ובעזרת הנומרולוגיה והאסטרולוגיה, יישרתי גם את אורחם, והדרך השמחה והאושר לחיים התקינים לא איחרה להגיע.

בעזרת קלפי הטארוט, לקוחות רבים שלי נסתייעו על ידי, ובהדרכתי המקצועית לדרך קריירה משגשגת, להשכנת השלום בין בני הזוג, למציאת האהבה, שימור האהבה ותיחזוקה הראוי, להתאמת תחומי הלימודי וברכישת בית ומעברי דירה.
כאשר אני מתבוננת במפה האסטרולוגית, אני מיד חוזה את הבעיות של האדם שמולי ומספרת לו בדיוק רב, באיזה נקודה הוא מתקשה, אני מצביעה מול המטופל על נקודת המפנה בחייו, נקודה שבעקבותיה לא צלחה דרכו, אני ממליצה למטופל כיצד לנהוג ומה עליו לשנות על מנת שהברכה תהיה לאורך כל חייו.
לקוחות רבים שפונים אלי, די מהססים להיפתח לטיפול בתחילה וחשים כאילו אין אמת בדבר, כמו שואלים את עצמם: "כיצד יכולה אישה זרה זו לדעת איך לעזור לי? היא כלל לא מכירה אותי..", אבל ברגע שאני מתאימה להם מפת לידה אסטרולוגית ומיישרת את מספריהם על פי הנומרולוגיה, לקוחותיי המומים מעצם הדיוק בפרטי הפרטים שאני מספקת להם ומספרת אודות עברם השונה בחיים, דברים ששמורים וכמוסים רק בליבם. מעצם הבנתם, כי אכן יש אמת חותכת מאחורי דבריי לגביהם, הם נפתחים כלפי הטיפול ומכאן הדרך לפתירת בעיותיהם בחיים פשוטה וברורה, ועליהם רק למלא אחר הוראותיי.
אל תגיד יהיה בסדר אני אתמודד עם הקשיי ואמשיך לחיות כי זה חלק מהחיים, לא כך הדבר!
לכל אחד יש בעיות שונות בחיים ולכל אחד יש אופציה לתקן את חייו.
דבר נשבר כי היה תקין לפני ותיקונו עומד לפניו כל עוד הוא יבקש לעצמו את הסיוע!
היה שלם עם עצמך, אבל אל תהיה שלם עם הקושיי והכאב שילווה אותך לאורך כל החיים.
לא לשם הכאב והסבל נבחרת לרדת אל העולם ולהיוולד. ביכולתך לבחור ולקבל החלטות נכונות בחיים.
קח החלטה ואחריות על החיים שלך! ואם קשה לך ומסועפת דרכך, פנה לעזרה ותסתייע מין השמיים הברוכים.
הכל נמצא כאן ובשתי ידייך.
אל תהסס ואל תתבושש צור עימי קשר, קח החלטה עכשיו, החיים הם שלך ! דאג לעצמך מגיע לך ולכל אדם אחר לחיות בכבוד באהבה ובאושר רצוף.
לימינך לטובתך ולהצלחתך בכל תחומי החיים כאן למענך און ליין. איריס.

Facebooktwitterpinterestlinkedin