הורוסקופ – לדעת יותר על העתיד שלנו

הורוסקופ - לדעת יותר על העתיד שלנו

הורוסקופ הוא מילה ביווניות – horoskopos, הלקוחה מעולם האסטרולוגיה ובעבר המילה הורוסקופ שימשה לציון שימוש במפת הלידה האסטרולוגית, אך כיום הצטרף למושגי השפה בתחזיות האסטרולוגיות איסוף ניתוח והפצת מידע במדיה התקשורתית; טלויזיה, רדיו ועיתון.
ההורוסקופ מתבסס על המרחב השמיימי של השמש במזלות האסטרולוגיים.
מבחינה מדעית להורוסקופ יש חסכים עובדתיים אך האנשים השונים שקוראים את ההורוסקופ מוצאים קשר ישיר בין הכתוב על המזל שלהם לבין המציאות שמשתקפת במהלך חייהם, ובגלל 'אפקט פורר' המסתמך על ההשגות ההבנה החיוביות של אנשים שקוראים את ההורוסקופ ושנוטים ליחס חשיבות ונכונות למידע הכללי הנכתב על מזלם בהורוסקופ שמתקבל בעיניהם כאינפורמציה מאובחנת ומאומתת שקולעת למצבם בהשתלשלות הדברים בחייהם, למרות שבפועל מידע כללי זה מעורפל ולא מדוייק מדעית.
דרכי פעולת ההורסקופ מתסתמכות על מצבם של הכוכבים בשמיים הרלוונטים לזמן הנוכחי בגלגל, והזויות שמתקיימות ומתקבלות ביניהם לבין המזל בו נמצאת השמש, עניין זה שלרוב לא עולה בקנה אחד עם האסטרולוגיה.
האסטרולוג הצופה הוא זה שחוזה לפי הנתונים את הנעשה ולפי שיקול דעתו ובהתחשבות בנתונים הללו הוא מספק תשובות, לכן ישנה סתירה סיבתית בין ההורוסקופים השונים המתפרסמים עבור אותו התאריך.
בראייה החזותית של האסטרולוגיה, השמש מסתמכת רק על חלק מהמבנה של האישיות, ובהורוסקופ אין שום שיוך והסתמכות למצבם השמיימי של כל שאר הכוכבים העיקריים.
כמו כן, לאיבחונו של ההורוסקופ אין הסתמכות מההתפתחויות האסטרולוגיות והמפות המתעדכנות, שברוב המקרים הן חשובות מאוד לניתוח צורות התנהגיות עתידיות.
בעבר כאשר פנו לסוג זה של 'עזרה הורוסקופית' התיחסו אליה כאל אמונה, שכמו שלירח יש השפעה ישירה על המים בעליתם ובירידתם, כך גם לכוכבים שבשמיים יש את יכולת ההשפעה על חייהם של בני האדם על האדמה.
בכל העולם ישנם פרסומים הורוסקופיים במדיות השונות, בעיקר בעיתונות היומיומית שנשטפת במרחב הציבורי ומתפרסמים טורי מאמרי ההורוסקופ, רוב בני האדם המתעניינים באשר לעתידם, מוצאים קשר ישיר בין הנכתב על מזלם לבין מציאותם בחיים.

הורוסקופ יומי

ההורוסקופ היומי ינחה אותך כיצד עליך לפעול ולנהוג לגבי יום מסויים בחייך, על ידי חישבים יוכל האסטרולוג לתאר מה צפון לך ביום ספציפי זה.
למשל: ביום ראיון לעבודה חדשה וחשובה, יוכל לספר האסטרולוג מהן הנקודות האישיות החזקות שלך לאותו היום, נקודות שעליך להתבלט בהם ולהדגיש אותם במהלך הראיון,
ולכוון אותך למהם נקודות החולשה שלך באותו היום ושעליך לשים לב שלא יבואו לידי ביטוי על ידך במהלך ראיון העבודה, וכל זאת על מנת שראיון העבודה יצליח ויואר באור חיובי לקראתך .

הורוסקופ שבועי

ההורוסקופ השבועי יתאר את תמונת המצב השבועית שלך, מה מסתמן לגביך באמצעות מזלך בשבוע הקרוב על פי הכוכבים בכל התחומים השונים בחייך, כיצד מצבך יושפע על ידי מיקומם שם הכוכבים העיקריים בשמיים באותו השבוע ואיך יושפעו משפחתיך בת הזוג ילדיך וחבריך וכל מי שבא במגע איתך בשבוע זה.

הורוסקופ חודשי

ההורוסקופ החודשי הוא המדוייק ביותר והיעיל ביותר לקבל תחזית ודרכי פעולה לזמן הממושך, האסטרולוג בונה לכם מפה אסטרולוגית, על פי הנתונים המתבקשים למפתכם, ובאמצעות המפה האסטרולוגית יכול האסטרולוג לחזות את כל מה שעתיד להתרחש לכם בחודש קרוב זה.
אתר האסטרולוגיה יספק לכם מידע מיד עם תחילת החודש ותוכלו לדעת ולצפות מה צפוי לקרות לכם בחודש הקרוב, הצופן בחובו נסתרות בהתאם למזל שלכם.
כמו כן אם תרצו לקבל מידע הורוסקופי מדוייק אמין ומקצועי יהיה עליכם לדבר עם מייעץ מקצועי, מומלץ מאוד לפנות ליועץ אסטרולוגי שישכלל את כל הנתונים האישיים שלכם.
רק בעזרה מקצועית תוכלו להשיג את המידע המדוייק והאמין ביותר שיכוון ישירות אליכם.
המידע אשר נמצא בתוך גלגל המזלות הוא די שיטחי וכללי מאוד המכוון לכלל בני האדם במזלות, על מנת לקבל תשובות מדוייקות ואמינות לגבי העתיד שלכם בחודש הקרוב תצטרכו יד מקצועית שתוביל אתכם בעזרת ארבעת היסודות המשפיעים על כל מזל ומזל בנפרד, כל אדם מזלו ויסודותיו יסוד האש – יסוד האדמה – יסוד המים – ויסוד האוויר – באופן שכל מזל מושפע מיסודותיו המשתקפות מתכונותיו שמדריכות אל הדרך אליה הוא הולך ושאותה הוא עתיד לחוות.
לכן אם תסתכלו בכל גלגל מזלות תווכחו לראות שישנם מזלות עם תכונות זהות שההורוסקופ החודשי שלהם כמעט אותו הדבר, והסיבה לכפילויות אלו הן היסודות הבסיסיות שהן תואמות לשני המזלות שמורות על תכונות עיקריות זהות, ורק על פי איבחון זה תוכלו לדעת האם תמונת מצב ההורוסקופ לחודש הקרוב נכונה ואמינה דיה עבורכם.

הורוסקופ שנתי

ההורוסקופ השנתי בא לתאר לכם כיצד תראה השנה הקרובה לעומת השנה שחלפה, האם עליכם לחדול מהרגלים ודפוסי חיים ישנים או שמא הרגלים אלו טובים ומקדמים אתכם ושעליכם לדבוק בהם.
ההורוסקופ השנתי ישפוך אור בעזרת האסטרולוגיה על העתיד בשנה הקרובה, האם השנה הקרובה תהיה סולידית יותר ושלווה עבורכם על מנת שתוכלו להביא את עצמכם לידי ביטוי בצורה נכונה ובונה יותר, ויחזה בשבילכם על פי המפה האסטרולוגית כיצד יתרחשו כל המטרות והשאיפות שהצבתם לעצמכם והאם ישנם קשיים שעלולים להסיח את דעתכם מהדרך הישרה אל עבר ההצלחה שבעשייתכם.
תחזית אסטרולוגית שנתית תוכל להעריך קשיים והצלחות גם במישורים הפוליטים, האם הפוליטיקה תשתנה או שהפוליטיקה העכשווית תשמר גם בשנה הקרובה, לעיתים בשינויים קטנים ולא מורגשים שאין לתת להם תשומת לב מיותרת, ולעיתים מפלות ושינויים משמעותיים אשר עלולים להשפיע על עתידכם בשנה הקרובה זה ואולי עליכם לעשות שינויים מהותיים על מנת ליעל ולשפרו להתאים את מצבכם.
להורוסקופ השנתי יש את יכולת החיזוי גם מבחינה ביטחונית מדינית, האם צפויה שנה של שקט ושלווה או חלילה המלחמה בפתח .
ההורוסקופ השנתי יכול לצפות האם שנה זו משמעותית לניצול הזדמניות בדרככם ויוכל להכין ולהורות לכם את הדרך לניצול הזדמניות ושכן הזדמנות גדולה ומשמעתית נמצאת לפניכם ושעליכם לנצלה.
הורוסקופ שנתי יתאר לכם שינויים בחיי אהבה, האם תמצאו אהבה חדשה בשנה הקרובה או חלילה תאבדו את האהבה שלכם. לעיתים השינויים הם מרחיקי לכת ולעיתים אין להתיחס אליהם בצורה מוגזמת מאחר שבתכלית השנה הדבר הטוב ביותר עבורכם יקרה.

אם אתם כבר קוראים כאן באתרנו "המומלצים במיסטיקה ישראל" לכם מאוד להיוועץ ביועצים המומחים שלנו, מקצועיותם ועזרתם לציבור מוצלחת ביותר!
צרו קשר כבר עכשיו און ליין. ההורוסקופ שלכם תמיד מתקיים בואו לגלות עוד על האמת הנסתרת.

Facebooktwitterpinterestlinkedin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support