גליה

גליה המיסטיקניתגליה היא מתקשרת מומלצת, אסטרולוגי, נומרולוגית וקוראת בקלפי טארוט. גליה היא מיסטיקנית און ליין קשובה שמייעצת ומובילה את מטופליה אל עבר האור והאושר בחיים.
כשגליה היתה ילדה ממשפחה מרובת ילדים, מצבם הכלכלי של הוריה שאף אל מתחת לקו העוני, וכמו כן היחסים בין הוריה שאפו לריבים יומיומיים, ולא פעם אחת היו הוריה על סף גירושים, ובעקבות כך יחס ההורים לגליה ואל אחיה היה קרוב להזנחה.
גליה, האחות הבכורה בבית התבגרה מהר וכבר בגיל 15 יצאה לעבוד על מנת לעזור להורים בהוצאות הבית.
כשהיתה בת 16 בדרכה הביתה, פגשה גליה באישה זקנה ומיוחדת שפתחה לה בקלפי הטארוט וסיפרה לה כי כוחות תקשור מיוחדים שורים עליה ושכדאי לה ללמוד את סודות הנומרולוגיה וקלפי הטארוט.
כיום גליה כבר בעלת 30 שנה של ניסיון בתחומה, הפגישה המיוחדת עם אותה המיסטיקנית בנועריה הדלים, הובילה את גליה ואת תא משפחתה לחיים מאושרים ומעולם לא היה חסר למשפחתה דבר.
להיפך, בעקבות התמסרותה של גליה לעולם האסטרולוגיה, המיסטיקה והתקשור וכאחות הבכורה האחראית כיוונה גליה את הוריה ואחיה בכל צעד בחיים, הוריה של גליה התאוששו, ומצבם הכלכלי השתפר פלאים והאושר שב עטף והכיל את כל בני הבית.
כיום גליה היא אסטרולוגית מומחית ושמה הולך לפניה בכל מקום, כמאסטרית בתחומה היא משלבת את כליי המיסטיקה השונים ומיידקת בפענוח מצבים בחיים.
היא בעלת ותק של למעלה מ30 שנה בתחומה, אשת חינוך ועבודה סוציאלית לשעבר, וכיום גליה מתרכזת בעיקר בייעוץ למודלים עסקים כיועצת אירגונית.
לגליה קהל לקוחות עצום שמטופל ומאומץ על ידייה, לקוחות ומטופלים שתמיד חוזרים אליה לייעוץ לאורך כל הדרך, בכל צעד חשוב בחייהם הם תמיד פונים לגליה לעזרה כיצד לפעול ומה לעשות.
כיועצת מומחית למערכות יחסים, נשים רבות נעזרות בגליה בענייני הזוגיות , כיצד למצוא אהבה וזוגיות ראויה וכיצד למשוך אליהן את בני הזוג המתאימים והראויים למימוש האהבה והתא המשפחתי החם.
גליה נותנת עצות ומסרים בתקשור של כיצד לפעול ואיך לנהוג ולעיתים גם כיצד לחשוב ולהתיחס למקרים שונים.
גם במגזר הגברי נדהמו מיכוליה של גליה , לקוחות גבריים רבים נמשכו אחריה ומצאו איתה שפה משותפת כנה אמיתית ומיוחדת, שההיגיון הוא אבן לרגליה ומתחברים אליה בכל בעיה, בנושאי: עבודה, קריירה, קניית נכסים, נישואין, הבאת ילדים לעולם, אהבה וזוגיות, ילדים והורות.
צעירים מרבים להתיעץ עימה מאחר ושנפשה של גליה צעירה מאוד.
לפעמים נדמה לגליה כי היא נשארה באותו הגיל מהיום בו נתקלה באותה זקנה אסטרולוגית מיוחדת, שגילתה לה מה צופן עתידה שלימים שינה את חייה של גליה ומשפחתה מקצה לקצה.
גליה מבינה אל ליבם הצעיר של האנשים, ובשפה משותפת והבנה רבה היא פותרת את בעיותיהם ..
לאחר ניסיון מוכח ומוצלח של למעלה מ-30 שנה, הבינה גליה שהחיים הם כביש לימודי אחד רחב וארוך עם: נתיבים, רמזורים, שוטרים, מהמורות ופקקים, ושישנם חוקים והוראות בטיחות שיש לבצען ואל לנו והזניחם, מאחר שצמיחה אישית, למידה וביצוע נכון מוביל אותנו אל דרך המלך אליו חפצה נפש האדם להגיע.
כמו כן, גליה פותרת פעם אחר פעם מה צופן של הגורל ובהתאם היא צופה לאן מובילה דרכו של כל אחד ואחת ממטופליה.
גליה היא מיסטיקנית ייחודית משורש נשמתה, שעוד מימי ילדותה חשה כי כוחות חזקים שורים מעליה ומלווים אותה בדרכה, גליה חוזה בדיוק רב ומערבת את הרציונל עם תחושת הבטן גם יחד.
התקשרו אלי! אני בטוחה שאוכל להעניק לכם מניסיוני וממקצועיותי, ולפתור לכם המון בעיות בכל מיני נושאים בחיים.
שלכם עם המון רחשי אהבה חמלה כבוד הדדי והרמוניה עוטפת..גליה.

Facebooktwitterpinterestlinkedin