אמילי

אמילי המיסטיקניתכמתקשרת וכנורמולוגית, אני מסייעת ופותרת קשיים ואי הבנות בחייהם של מטופליי. אני מורה ומדריכה מקצועית, אשר נותנת יחס אישי וחם בכל הנוגע לעולם התוכן של בני האדם השונים.
כמו כן, אני פותחת מומחית בקלפי הטארוט, אשר מסייעת לנזקקים ומאירה את דרכם אל האהבה והאושר.
במהלך חיי, התמגנטתי לאנשים שנחלשו אל מול הניסיונות להתפתח בחיים, אנשים שנעצבו אל מול מזלם שלא שפר עליהם.
בעקבות המיית ליבי, עוד מימי נעוריי, הסתקרנתי, לגבי הבעיות שמנעו מבני משפחתי וחבריי הקרובים שנכשלו ולא צלחו בדרכם. סייעתי להם בהצלחה מרובה, מתוך איכפתיות ומלחמה קיומית שקשרה את נפשי ונפשם לכל אורך החיים.
כמו כן, דרכי אל הנומרולוגיה והתקשור נסללה לפסיעות רגלי ולא איחרה לבוא, חשתי כי המשיכה שלי לעזרת הזולת ואחוזי ההצלחה הגובהים בטיפולים, הם אלו שעיצבו את ייעודי ומטרותי בחיים. בעקבות אנשים שפנו אלי, בהמלצתם של משפחתי וחבריי, שנסתייעו על ידי וההצלחה שעטפה את אורך חייהם עד היום.
למעשה, אני היא זו שאסירת התודה לכל אותם האנשים שהאמינו בי ושפנו לעזרתי, אנשי קשיי יום שאיפשרו לי להתוודע למצבם האישי הכואב, שנפתחו לפני והעניקו לי את הזכות והעונג לעזור להם, בזכותם של מטופלי הגשמתי את יעודי בחיים בהתאם להדרכתי לייעודם בחיים, בלעדיהם לא הייתי כאן.
בזכות כוחם המיסטי של קלפי הטארוט, נמשכתי והתעמקתי בתקשור.
במהלך 28 שנים של ניסיון, נפתחתי לבעיות מכל הסוגים שבני האדם נתקלים בהם במהלך חייהם.
לכוחם הנסתר של קלפי הטארוט המיוחדים, יש יכולות מופלאות להכוונות האדם בכל המצבים שבחיים:
בסיוע לגישור ביחסי אהבה בין בני הזוג
בתמיכה וייעול הקריירה האישית ועסקים אירגוניים
בהדרכת הורים לילדים לתא משפחתי חם ואוהב
למעשה, ביכולתי לייעץ לסייע לכוון ולהדריך, באופן מקצועי, מתוך ניסיוני רב השנים והתמחותי רבווית המקרים והבעיות.
באמצעות התקשור והנומרולוגיה אוכל לעזור ולתת תשובות ופיתרונות, בכל תחומי החיים השונים של כל בני האדם.
לאורך השנים הארכות כמאסטרית בתחום התקשורת והנומרולוגיה, הכשרתי יותר מכ – 6,000 תלמידים, בקורסים ובסדנאות שנהלתי והדרכתי.
חוג הלקוחות שלי הולך ומתרבה משנה לשנה, רוב מטופליי פנו אלי לעזרה בעקבות המלצות חמות של חבריהם ומשפחתם שהצליחו והתקדמו בחיים, תחת הכוונתי.
בעקבות קשרים חמים ומיוחדים ושיטות שפיתחתי במהלך השנים, שמי נודע גם בקרב אנשי ביטחון ותקשורת והתקשורת האנונימיים, עלה בידי לסייע ולשפר את מצבם בחייהם, אני שומרת על דיסקרטיות עליונה כאשת סוד, אני דואגת לכבודם של לקוחותיי וטובתם האישית היא לנגד עיניי, בראש מעייני וכנר לרגליי.
לשידרוג חייכם, אנא מכם התקשרו אלי און ליין כבר עכשיו! על מנת שאוכל לתקשר בשבילכם ולהועיל עם מצבכם בהקדם האפשרי, בשבילכם נולדתי ולמען טובתכם אני כאן, נאמנה ומסורה לכם כל הימים.
עם המון רחשי כבוד אהבה ונתינה שלכם אמילי. כי אם אין אני לי מילי.

Facebooktwitterpinterestlinkedin