אסטרולוגיה והגורל שלנו

אסטרולוגיה הגורל שלנו - לדעת להועיל ולייעל את חיינו

אסטרולוגיה, באמצעות מפה אסטרולוגית משורטטת, היא למעשה תרשים מצולם שמתעד את מיקומם של הכוכבים בשמיים ובעזרת ציון זמן ויום לידתו של האדם, תוכל האסטרולוגיה לנתח את אופיו ולחזות את עתידו הקרב.
מפות הלידה שונות אחת מהשניה, וייחודיות כמעט כמו טביעת האצבעות של בני האדם.
באמצעות מפת האסטרולוגיה, נגלה מהם הנתונים של האדם ונוכל לדעת מהם יכולותיו מיומנותיו ואופיו של האדם, ובהתאם נדע ונחשוף מהן את ההתאמות לבני הזוג.
כל אדם עלי אדמות נתקל במהלך חייו בקשיים של חוסר הבנה, חוסר החלטיות, התלבטויות וחוסר ביטחון לגבי העתיד לבוא.
לעיתים האדם אינו בטוח כיצד עליו לפעול ומהי הדרך הנכונה שעליו ללכת בה על מנת להשיג את מבוקשו ולהגיע אל יעודו המיוחד רק לו.

במה מועילה האסטרולוגיה לבני האדם?

תפקידה העיקרי של האסטרולוגיה הוא להועיל ולייעל את חיינו כבני אדם ובעזרת מיפוי אסטרולוגי מקצועי, יכול האדם לקבל מידע עצום מדהים ומרתק על כל שלב וצעד בחייו ובהתאם להורות לו כיצד עליו לפעול על מנת שחייו ישגו בשושנים.
לעיתים האדם נמצא במערכת יחסים שמערימה עליו קשיים ולמרות המשקעים אינו רוצה לעזוב בת זוגתו, לאסטרולוגיה יש את היכולת לכוון את האדם בדרך ההסכמה והפשרה, בעזרת ייעוץ מקצועי, יוכל האדם למצוא את הדרך שתגשר על הפערים שבמערכת היחסים על מנת שיוכל להמשיך לחיות לצד בת בדרך האושר.
למפת האסטרולוגיה יכולות מדהימות והיא יכולה לספק לאדם תמונה ברורה לגבי עתידו ונתונים מאוד מדוייקים מעברו הרחוק עד לימי ילדותו.
אסטרולוגיה כמפלסת דרך, מסייעת בהמון מישורים בחיי האדם ועליו להיות קשוב להלך המאורעות בחייו.
למשל, אם על פי המפה נאמר לאדם שבעבודה הבאה שלו או הנוכחית תמצא בקרוב זוגיות הגונה, על האדם להטות אוזן ולא לצאת למסעות דייטים וניסיונות כושלים על מנת למצוא את האחת שלו.
ייתכן והאהבה נמצאת 'מתחת לאף', ועל האדם להיות מרוכז ומוכן לרגע הזה וללא כל הפרעות מיותרות בדרך, 'כשהתלמיד מוכן מורו מופיע'.
על האדם להיות מרוכז בעתיד המתנבא לבוא לקראתו שלא יפספס את המיועדת לו בגלל הפרעות מיותרת.
לעיתים בני אדם אינם מסוגלים להאמין שאדם זר יכול לספר להם על עברם ובטח לא על עתידם ורואים בתורה זו כרמאות על מנת לסחוט כסף מהאנשים התמימים, אך ספקות אלו יתפוגגו בלבם כאשר יפנו אל אסטרולוג מקצועי, אשר יספר להם בדיוק רב על עברם ומה הוא אופיים, ובו ברגע אנשים אלו ידהמו וישאלו את עצמם "אני איני מכיר את האדם שיושב מולי, איך ייתכן שהוא מכיר אותי ומגלה פרטים מדוייקים מעברי?"
רק לאחר שיווכחו הספקנים באמת עובדתית זו, הם יפתחו לעולם קסום ומופלא ויתחילו לשאול שאלות לגבי עתידם מתוך האמונה שיש אמת בדבר והדברים הם כמים חיים ואינם בעלמא.

אסטרולוגיה נטאלית

הענף הבסיסי של האסטרולוגיה נקרא –אסטרולוגיה נטלית- אסטרולוגיית מפות הלידה.
באמצעות מפות הלידה האישיות של כל אחד ואחד, ניתן לאבחן את אופי האדם, תכונותיו, דפוסי התנהגותו וצורת חשיבתו.
על ידי מפה זו נמצאת היכולת לזהות תקופות עם קשיים בחיי האדם ומהלכים אשר יצרו והיוו בעיות בחייו, על האדם לנצל חלונות זמן פרוצים אלו, להבין את קושיים וללמוד את תבניתם, ובעזרת איבחון מקצועי נמצאת היכולת לכוון לייעץ ולהדריך את האדם לעבר השינוי על האדם ליישם על מנת שיוכל לייעל את המשך דרכו הרצויה.
בזמן העתיק האסטרולוגיה הוחשבה לתורה פאטליסטית שהעתיד בה הוא פרי הגורל בלבד – הכל צפוי קבוע וידוע מראש – ולא ניתן לשינוי.
אך האסטרולוגיה ההומניסטית המודרנית שמצליחה ומיישמת את מציאות הבחירה החופשית מוכיחה כי האדם כן גורל למצבו ובתנאי שיפעל לפי כללי ההדרכה המוארים.
בעידן החדש של ימינו אנו, התפתחות האסטרולוגיה כתורה רוחנית – מעודדת יציאה מהתבנית הקבועה שגורלו של האדם קבוע ומוחלט מראש.

אסטרולוגיה קרמית

ענף האסטרולוגיה הקרמית הוא למעשה ממשיך דרכה של האסטרולוגיה הפאטלית וכמתפתח הוא מייעל את עתידו של האדם שנמצא בידיו.
לפי האסטרולוגיה הקרמית, עוד לפני לידתו של האדם בוחרת נשמתו המיועדת את הדרכים שיובילוהו אל מקום חפצו בהתאם הקרמה הנשמתית של האדם.
מכאן נובע ההורסקופ שלמעשה הוא העתק של הנשמה על המפה המיסטית, ומפה מיסטית זו מתרגמת באופן סימלי והגדרתי את כלל דרכו ואת הכיוון לכל אורך חייו של האדם.
בהתאם למרכיבים המובילים במפת הלידה – מזלות, פלנטות, בתים, היבטים ועוד נספחים אחרים כגון: ראש וזנב הדרקון, שהם למעשה השלד המשמעותי בניתוח המפה, ומהאספקט הקרמתי אנו מגלים צורות אנרגיה של האדם בכל השכבות בתחומי החיים: גוף, נפש, יכולות הבנה, חשיבה ורוח.
הבנת מערך צורת הדברים המאורגנים במפת האדם נשתקפת לפניו, מגבלותיו נחשפות מתוך ראייתו את פני הדברים, מגבלות אלו אשר הוצבו על ידי האדם בגלל אי אלו סיבות, לעיתים מתוך אי הבנתם וקריאה לא נכונה של המבט האישי על האמצעים והדרכים שלרשותו.
מתוך התת מודע ותבונת ההסתכלות, ניתן לאדם לפתח דרך חדשה לחייו ולפרוץ אל עבר ההנגשה העצמית שלו.
מתוך תיקון ויעול דרכיו, יוכל האדם לאזן את הקרמה השוהה עליו לסלילת דרך חיובית ונכונה על מנת ליישם את ייעוד נשמתו בקיומו הנוכחי.
באופן התיחסותו של האדם לאמצעים והבנת הכישורים שעומדים לצידו, ינוצל הפוטנציאל שלו להגשמת יעודו כבחירה חופשית שאליה הוא נועד ושעליו לממש לכל אורך חייו.

Facebooktwitterpinterestlinkedin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support